Кукольный театр

Театр ляльок «Краплинка». Анотація вистав.

«Русалонька»
Зворушлива історія про кохання, вірність та відданість Русалоньки. Вистава йде російською та англійською мовами. Для дітей віком від 6 – 14 років.
«Хоробрий Мяу»
Казка про маленьке кошенятко, яке побороло свій страх і допомогло мешканцям будинку перемогти хитрого та зухвалого пацюка, разом з його підлеглими. Мова – укр., рос. 4 – 10 років.
«Весела ріпка»
Двоє друзів посварилися через те, яку казку розповідати – добру чи злу?! На допомогу злій казці приходить - Щуча. А добрій – весела казка про ріпку. За допомогою глядачів, які стають учасниками вистави, перемагає добро та весела казка. Мова – російська. 3 – 8 років.
«Країна чудес»
Ця історія трапилася з Пандусиком - маленькою пандою, який увісні потрапляє на різні небезпечні ділянки нашого життя: дорогу, будівельний майданчик, вивчає правила дорожнього руху та основні правила безпеки життя, які допомагають йому повернутися до дому живим та здоровим. Укр. Рос. 6 – 12 років
«Зимова казка»
Всі діти чекають на зустріч з Дідом Морозом. Але не всім він готує подарунки. Працьовиту та чемну дівчинку – Дашу, він врятував від холоду та обдарував різними подарунками. А скупу та ліниву – Пашку, залишив у лісі без гостинців!
За мотивами народної казки – «Морозко». Укр. Рос. 4 – 12 р.
«Лісовичок»
Як врятувати планету від пожеж, забруднення річок та озер, вирубування лісу та викиданню сміття, на своє му прикладі показує – Лісовичок. Дідусь, який живе в лісі та дбає про його чистоту. Укр. Рос. 5 – 12.
«Музичне дерево»
Казка дискотека про музичне дерево, яке приносило радість лісовим звірятам –музичними дарунками. Але одного разу жадібний чоловік вирішив зрубати його на дрова. І тільки спільними зусиллями лісових жителів, вдалося врятувати музичне дерево від знищення. Укр. Рос. 5 -12 р.
«Попелюшка»
Цю казку знають всі: і дорослі, і малі. Але знову і знову хочеться потрапити у гості до працьовитої, сором`язливої Попелюшки, яка потрапляє на бал і зустрічає своє кохання. Щирого та відданого їй Принца. Укр. 6 – 12.
Заказать праздникСмотреть контакты